Vyhlídkový let balonem - AVIATIK - O nás

Fotogalerie / O nás / Kontakt
Vyhlídkový let balonem / Let jako dárek / Jak objednat? / Kde létáme?

AVIATIK SERVIS - zkušenosti a profesionalita

Od roku 1990, kdy byla firma založena, jsme uskutečnili několik set letů horkovzdušnými balóny, svezli tisíce spokojených pasažérů a udělali radost nepočítaně diváků. Tato zkušenost je pro Vás zárukou profesionality a seriózního jednání.

Kolik startů, tolik přistání

AVIATIK SERVIS s.r.o. vznikla v roce 1990 jako obchodní firma navazující na činnost Aviatik klubu, největšího leteckého klubu, který se v České republice věnuje horkovzdušným balónům a vzducholodím.

Aviatik klub byl založen v roce 1981. O dva roky později, v roce1983, zde byl vyroben první československý horkovzdušný balón a odtohoto data začíná nová etapa balónového létání v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Brno se stalo centrem balónového létání - je zde sídlo Českého balónového svazu a jediná česká továrna na výrobu balónů. Nezanedbatelné jsou i sportovní výsledky brněnských pilotů, kteří setrvale umísťují na předních místech balónových soutěží u nás i v zahraničí. Aviatik servis ve spolupráci s Aviatik klubem je každoročním pořadatelem mistrovských soutěží a přátelských nesoutěžních setkání (Balloon Jam , Balóny nad Telčí , a další).

Aviatik servis má platné Povolení k provozování leteckých prací a živnost Letecké práce a proto je oprávněna nabízet vyhlídkové lety balónem, reklamní lety, provozování reklamních firemních balónů, provozovat upoutaný balón a balónové žárovky.

Kde nás najdete?

AVIATIK SERVIS s.r.o.

Šeránkova 4, 616 00 Brno-Žabovřesky

klientské centrum NONSTOP: 605 76 77 76

e–mail: aviatik@balon.cz

najdi nás na mapy.cz

Rádi Vám zodpovíme všechny další dotazy. Těšíme se na Vás a přejeme Vám šťastný let a měkká přistání.

Odeslat dotaz na let balonem


Ptejte se na počet osob v koši vašeho balónu.


Cena a typy letenek

Cena za vyhlídkové lety balonem se liší podle počtu objednaných letenek na jeden let balonem a počtu osob v koši balonu.
cena za let balónem »

Fotogalerie

let nad Brnem